• Wzorowy Kuracjusz

• Zachęcamy naszych podopiecznych do udziału w różnorodnych konkursach organizowanych przez zaprzyjaźnione szkoły i instytucje  o zasięgu  regionalnym lub ogólnopolskim. Wyniki tych konkursów docierają do nas częstokroć już  po  wyjeździe  utalentowanych  i pracowitych  kuracjuszy  do  domów. Informacje o sukcesach wraz z dyplomami i nagrodami przesyłamy do autorów pocztą.

Doceniamy również wychowanków o wyjątkowych cechach charakteru i wysokiej kulturze osobistej.

• Wzorowy Kuracjusz

• W turnusie od 14.09. do 11.10.2019 r. miano wzorowego kuracjusza otrzymały:

Paulina Tyszka

Aleksandra Bierzanowska

Karolina Wilińska

Anna Pudlewska

Gabriela Szumilas

Zuzanna Machnio

Patrycja Sibik

Julia Fleszar

Paulina Samsel

Anna Dudzińska

• Wzorowy Kuracjusz

• W  turnusie  trwającym  od 03 do 30 marca 2018 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymali:

Natalia Banaś

Aleksandra Dąbrowska

Karolina Fior

Bartłomiej Jaszczak

Wiktoria Kaszuba

Adam Kowalski

Maciej Niżyński

Wiktoria Pilarz

Aleksandra Płusa

Oliwia Siek

Kamil Sobuń

Wiktor Żuradzki

Gratulujemy serdecznie!

• ,,Baśń o wenflonku motylku”

• W  turnusie  trwającym  od 03.02 do 02.03.2018 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymali:

Julia Baran

Natalia Bęben

Małgorzata Czech

Ewa Dubel

Zuzanna Kępa

Martyna Kołtańska

Bartłomiej Legęć

Konrad Piątkowski

Alicja Piwońska

Weronika Poznańska

Grzegorz Różeński

Gratulujemy serdecznie!

• Wzorowy Kuracjusz

• W turnusie przedświątecznym miano Wzorowego Kuracjusza otrzymali:

Martyna Roicka

Julia Budzeń

Mateusz Piątek

Joanna Kulak

Kaja Kopczyńska

Zuzanna Kulak

Kamila Stasiak.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

• Bieg do zdrowego serca

• W dniu 19 grudnia 2017 roku zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego ,,Baśń o wenflonku motylku”, którego organizatorem był Zespół Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku. Z naszej szkoły brała w nim udział grupa gimnazjalistów, ponieważ temat był interesujący i bazował na doświadczeniach młodych kuracjuszy. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych są nasze gimnazjalistki z klasy III. Główną nagrodę w tej grupie wiekowej zdobyła Iga Szymańska, a III miejsce zajęła Julia Bekier. Laureatkom      i ich opiekunom  gratulujemy.

• Wzorowy Kuracjusz

• W  turnusie  trwającym  od 28. 10. do 24. 11. 2017 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymali:

Weronika Bochen

Joanna Waniek

Karolina Cioch

Martyna Jóźwiak

Mateusz Węgrzynowicz

• Talerz pełen zdrowia

• Nikola   Żmudzka  zajęła  I miejsce  w  kategorii   klas IV - VII,  a  Maja   Dziubczyńska  zajęła  III miejsce  w kategorii klas gimnazjalnych w międzszkolnym konkursie plastycznym pt. "Bieg do zdrowego serca" zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych Dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy

• Morze obiektywnie subiektywne

• W  turnusie  trwającym  od 27. 05 do 23. 06. 2017 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymali:

Anna Mazur

Kinga Wołos

Katarzyna Podgórzańska

Aleksandra Płusa

• Wzorowy Kuracjusz

• Wiktoria Latos otrzmała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Talerz pełen zdrowia", zorganizowanym przez Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

• Wzorowy Kuracjusz

• Laureaci  ogólnopolskiego  konkursu  fotograficzno - poetyckiego pt.: "Morze  obiektywnie subiektywne",  zorganizowanego  przez Pracownię Oceanografii Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego  we  współpracy  z  Instytutem  Oceanologii  PAN:

Jakub Zaleski - I miejsce

Martyna Skonecka - II miejsce

Aleksandra Smoczyńska - II miejsce

Paulina Litkowska - III miejsce

Wiktoria Dukacz - III miejsce

Zuzanna Zadka - III miejsce

• "Zdrowe odżywianie"

• W   turnusie   trwającym   od 29.04  do  26.05.2017 roku w  gronie   osób   wyróżnionych   mianem     Wzorowego   Kuracjusza   znaleźli  się:

Paulina Rutkowska

Aleksander Wojtaś

Emilia Wojtaś

Eliza Chadaj

Martyna Mieszczyńska

Gabriela Kłusek

Aleksandra Cybulska

Aleksandra Szostak

Klaudia Szczepaniak

Nina Woźnica

Katarzyna Kłopotek

Kinga Jasińska

Adrian Latuszek

Michał Żurek.

• Wzorowy Kuracjusz

• W   turnusie   trwającym  od 01.04  do  28.04. 2017 roku   miano   Wzorowego   Kuracjusza   otrzymała

Jolanta Bochenek.

• Wzorowy Kuracjusz

• Maria Skoracka zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Zdrowe odżywianie", zorganizowanym przez Zespół Szkół w Koszalinie.

• "Jedz zdrowo"

• W  turnusie  trwającym  od 04. 03 do 31. 03. 2017 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymali:

Maria Skoracka

Piotr Pączek

Gratulujemy!

• "Pocztówka z mojej małej ojczyzny"

• W  turnusie  trwającym  od 04. 02 do 03. 03. 2017 roku  miano  Wzorowego  Kuracjusza  otrzymały:

Weronika Pawlak

Barbara Nowacka

Dominika Maślana

Iga Szymańska

Gratulujemy!

• "Dbamy o środowisko - segregujemy odpady"

• Kinga Wyleżoł zajęła II miejsce w II ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: "Jedz zdrowo", zorganizowanym przez Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce.

• "Świat Aniołów"

• "Anioły w bieli"

• Norbert Orlikowski - uczeń klasy VI, zdobył wyróżnienie w V ogólnopolskim konkursie plastycznym dla uczniów szkół przyszpitalnych pt.: "Pocztówka z mojej małej ojczyzny", zorganizowanym przez Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie.

• Lorem Ipsum

• Lena Dmowska zdobyła wyróżnienie w konkursie pt.: "Dbamy o środowisko - segregujemy odpady", zorganizowanym przez Fundację Europejski Instytut Rozwoju Zrównoważonego w Szczecinie.

• "Świat Aniołów"

• Julia Grodzka zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt: "Świat Aniołów", zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łodzi.

• "Anioły w bieli"

• Zuzanna Dziekan zdobyła wyróżnienie II stopnia w konkursie plastycznym pt:. "Anioły w bieli", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu.

• Lorem Ipsum